סדנה אונליין למילוי יומנים עם לירז רון-פבין

את יודעת שאת טובה במה שאת עושה וברגע שניתנת לך ההזדמנות - את מעיפה את הלקוחות שלך. אז אישה כמוך? ממש לא הולכת להסתובב עם יומן ריק ודאגה מאיפה יגיעו הלקוחות הבאים. אין מצב. אחרי שמכרתי מעל 2000 חבילות אימון עבורי ועבור צוות המאמנות שלי וליוויתי מאות נשים ליומנים מלאים - אני מלמדת את הנוסחה המלאה בסדנה שלי.

אני הולכת ללמד אותך איך לתת תנופה לתהליכים האישיים איתך במהלכי שיווק קצרים וממוקדים שפשוט עובדים, ומהר. את הולכת להתאהב בדרך השיווקית הזו, והכי בתכל׳ס - את הולכת לקבל בהקדם האפשרי את הביטחון שהשירותים שלך נמכרים, ונמכרים טוב.

הסדנה מתקיימת בשידור חי ביום חמישי 9:00

הסדנה בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

מה מחכה לך בסדנה?

שעה וחצי שבהן אני אלמד אותך את מה שעזר לי לבנות קליניקה מפוצצת לצוות של 6 מאמנות שעבדו תחתיי. זה מה שתלמדי:

אני לירז רון פבין

אם עוד לא הכרנו, איזה כייף שאת כאן!

המייסדת והבעלים של שיטת בליס. 

היום אני בעלת בית הספר לאימון של בליס, מכשירה מאמנות ומטפלות, מאמנת בכירה עם למעלה מ- 6,000 שעות אימון בקליניקה הפרטית שלי, מנחת NLP בדרגת טריינר ומחבררת הספר ״השנה זה קורה לי״ שנמכרת ברשתות הספרים המובילות בישראל.

 את בליס הקמתי לפני 11 שנים והצעד הראשון והכי הכי חשוב לי היה למלא את היומן. אני זוכרת איך הייתי בבית עם תינוקת קטנה ויפה בת שלושה חודשים,

ויומן ריק להפליא. ידעתי שאני טובה ושאני יכולה להשפיע ולשנות,
אבל הגשר הזה, ביני לבים הלקוחות האמיתיות שלי, היה מאתגר במיוחד.

תוך שלושה חודשים מהרגע הזה, היומן שלי היה מלא לחלוטין. ומשם הדרך נפתחה, הביטחון עלה, יצרתי תוכניות וקורס דיגיטליים והתחלתי לבטוח יותר בייעוד שלי.

אני אלמד אותך איך לעשות את זה כל זה, כי אני יודעת בדיוק איך זה מרגיש.

שיטת בליס סוקרה בערוצים ובעיתונים המובילים בישראל

חמישי ב9:00

ימים
שעות
דקות
שניות